You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

794 226 336

Największym kapitałem każdej organizacji są ludzie. Nasza firma kładzie daleko idący nacisk na przyjazną atmosferę i indywidualne podejście do Klienta.

Instalacje internetu LTE SzczecinMasz słaby internet, mieszkasz z dala od centrum i nie masz możliwości instalacji internetu przewodowego, spokojnie, nie wszystko stracone. Nowoczesny internet LTE umożliwia bardzo szybki transfer danych porównywalny z prędkością internetu światłowodowego do 100Mbit/s. Czy wiesz, że zastosowanie anteny zwiększa stabilność połączenia z nadajnikiem i redukuje nasycenie kanału transmisyjnego, co ostatecznie zwiększa to odbiór danych.

Dysponuję specjalistycznym i profesjonalnym sprzętem do pomiarów sygnałów nadawanych z nadajników BTS wszystkich operatorów we wszystkich technologiach GSM-2G, 3G, 4G - LTE. Mam aktywne karty sim Plus, Play, T-Mobile, Orange, które są niezbędne do rzetelnych pomiarów. Posiadam niezbędną wiedzę, wykształcenie, uprawnienia i urządzenia pomiarowe oraz oprogramowanie komputerowe gwarantujące skuteczną i znaczną poprawę prędkości i stabilności Internetu LTE. Z reguły jest to poprawa dwu-trzy krotna.

Co zyskujesz:

  • Internet nawet szybszy nawet kilkukrotnie!

  • Możliwość pobrania nawet 1000 GB danych w m-cu

  • Niska cena, abonament od 40 zł netto za m-cUmów się na instalację