You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

794 226 336

Największym kapitałem każdej organizacji są ludzie. Nasza firma kładzie daleko idący nacisk na przyjazną atmosferę i indywidualne podejście do Klienta.

Serwis komputerowyWśród usług jakie firma SSK świadczy jest naprawa komputerów stacjonarnych. Szczeciński Serwis Komputerowy oferuje kompleksowe usługi naprawy komputerów, czyli od diagnozy po naprawę lub wymianę podzespołów komputerowych. Usługi serwisu komputerów firma SSK świadczy Klientowi indywidualnemu, instytucji, przedsiębiorstwu, czy oddziałowi większych firm znajdujących się z terenie Szczecina i okolic. Niezależnie z jakim problemem zgłasza się do nas Klient, każda naprawa jest traktowana indywidualnie, profesjonalnie oraz z czasem reakcji do 24h* na naprawę. Oferta dodatkowo uzupełniona jest autorską procedurą, dzięki której trwałość usługi jest znacznie dłuższa niż u konkurencji.

 • Prawdziwe pogotowie komputerowe SSK

  Nasi Klienci to nie tylko pan Kowalski, to także firmy czy biura rachunkowe, które mają w swoich biurach komputery. Naprawa komputerów stacjonarnych bardzo często zamyka się w czasie do 24 godzin i nie rzadko Klient otrzymuje sprawny komputer już na następny dzień roboczy. Doświadczenie i zaplecze techniczne serwisu SSK pozwala szybko i trafnie diagnozować awarie i problemy informatyczne, co odbija się zadowoleniem z naprawy. Jeśli nie macie Państwo czasu dostarczyć komputer do serwisu, zawsze możecie zgłosić chęć naprawy, uzupełnić formularz naprawy, serwisant odbierze od Państwa komputer do naprawy. Klienci Szczecin Prawobrzeże nigdy nie płacą za dojazd!**

 • Naprawa komputerów Szczecin - nasza pasja

  Warto też wiedzieć, że są pewne sytuacji kiedy komputer jest w takim stanie, że nie warto inwestować w jego naprawę, wówcza SSK zaproponuje Państwu wymianę komputera na nowy lub nowszy, sprawny komputer. Naprawa komputerów SSK Szczecin to doświadczenie i gwarancji dobrej ceny. Dla stałych Klientów zawsze udzielamy rabaty, biura rachunkowe mają stały rabat 15%***. Dla firm na czas naprawy możemy zaproponować zastępczy sprzęt komputerowy. Firmy i oddziały firm w Szczecinie mogą liczyć na ekspresowe pogotowie komputerowe z czasem reakcji 0-6h****. Zapraszam do kontaktu i zapoznaniu się z ofertą.

 • Gwarancja na usługi serwisowe

  Bardzo ważną informacją dla Państwa jest też to, że na usługi naprawy komputerów w SSK Szczecin dostajecie Państwo pisemną gwarancji (wydruk z programu serwisowego). Dzięki autorskim procedurom napraw serwis SSK może sobie pozwolić na wydłużone gwarancje na usługi serwisu komputerowego trwają nawet 6 miesięcy*****. Dalej patrząc gwarancja na sprzęt komputerowy obejmuje okres maks. do 5 lat******, na akcesoria 12-24 miesięce, na baterię do 6 miesięcy.

 • A może nowy komputer?

  Myślicie Państwo o nowym komputerze do grania? Może się zdarzyć, że zakupiony komputer w jednym z dużych sklepów ma prawo źle działać, ma prawo gra czy program zawieszać się. Jest dużo czynników wpływających na złą pracę maszyny, objawia się to np. throttlingiem, stutteringiem, które bywają ciężkie do usunięcia i przeszkadzają w zabawie. Nic strasznego, od lat serwis komputerowy SSK pomaga swoim Klientom, komputery to nasza pasja, śledzimy nowości rynkowe, składamy komputery od zera, zaopatrujemy się w hurtowni AB jak i ACTION, dzięki czemu możemy zaproponować oryginalny produkt z pewnego źródła. Zapraszam do współpracy, mgr inż. Marek Chudzia.


  * Naprawa w 24h zamyka się, tylko w przypadku gdy nie trzeba wymieniać komputenentów w komputerze.
  ** Darmowy dojazd obejmuje: Słoneczne, Majowe, Bukowe, Zdroje, Dąbie, Nad Rudzianką, Podjuchy do ul. R. Dmowskiego, Płonia, Jezierzyce, Kasztanowe, Załom i Wielgowo.
  *** Z rabatu wyłączona jest lewobrzeżna część Szczecina.
  **** Najczęstszy czas reakcji to 1-3 godziny w godzinach pracy serwisu.
  ***** Najczęstsza 1-3 miesiące w przypadku komputerów używanych, 4-6 miesięcy gw. w przypadku komputerów nowych.
  ****** Najczęściej jest to 3 lata.