You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

794 226 336

Największym kapitałem każdej organizacji są ludzie. Nasza firma kładzie daleko idący nacisk na przyjazną atmosferę i indywidualne podejście do Klienta.

Usługi serwisu


Serwisujemy większość komputerów i laptopów. Wymieniamy dyski, pamięci, procesory, klawiatury, matryce, gniazda zasilania i nie tylko.

Naprawa komputerów PC

Wszystkie marki, naprawy, wymiany, instalacje, rozbudowy. Składamy także komputery od zera.

Naprawa laptopów

Nie włącza się laptop? Spokojnie, skontaktuj się, zgramy dane i naprawimy awarię.

Usuwanie wirusów

Dostajesz setki reklam, a może komputer "dziwnie" pracuje? Jest możliwość, że został zawirusowany :(

Awaria internetu

Naprawiamy awarię połączenia internetowego, nie masz internetu? Umów się na dojazd i naprawę na miejscu!

Odzyskiwanie danych

Utraciliście Państwo ważne dane? Szukacie firmy w mieście Szczecin, która pomoże odzyskać dane z telefonu, uszkodzonego dysku lub karty SD? Niezwłocznie skontaktujcie się z nami!

Ogłoszenia i promocje


Niżej aktualne ogłoszenia i promocje związane z serwisem

Przegląd komputera on-line

Jeśli nie masz czasu oddać komputer do naprawy, a jednak maszyna nie działa jak powinna możesz zlecić naprawę online. Wystarczy, że skontaktować się z serwisem, opłacisz usługę poprzez płatność on-line i przegląd się rozpoczyna. Regularne wykonywanie przeglądów w komputerze zapobiega awarią sprzętowym i chroni pliki zapisane na komputerze. Cena promocyjna 49 pln.

Sprawdź swój komputer
Komputer drugie życie

Jest to pełna usługa informatyczna po której Twój komputer dostanie drugie życie. Dosłownie będzie znów cieszyć swoją prędkością oraz kulturą pracy. Cała usługa polega na upgradzie komputera o nowy dysk, wgraniem systemu operacyjnego na nowo oraz autorską optymalizacją. Komputer zyskuje pakiet biurowych programów, w pełni bezpieczną przeglądarkę internetową oraz inne udoskonalenia. Autorski projekt "komputer drugie życie" w promocyjnej cenie 300 pln.

Dokonaj tego!